Zakładam drugie akwa W pierwszym 30L kupiłem

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
Zakładam drugie akwa W pierwszym 30L kupiłem

Wydarzenia

Randki erotyczne kobiet z całej Polski. Gdy usłyszałam ów nieczęsto używany frazeologizm, stwierdziłam, że szkoda mi żab. Powszechnie uchodzą za wredne i obleśne, podczas gdy to bardzo pożyteczne zwierzęta (w przeciwieństwie do ludzi). @ Dutch : Zawsze robię ten błąd, nie potrafię się nauczyć. Mój mózg nienawidzi chyba słowa "liczba". Tak jak i "cyfra". Zamiast tego mówię "numer".

Zakładam drugie akwa. W pierwszym, 30L, kupiłem zestaw z diversy. Zdychały mi rybki, rośliny, wszystko zjadały glony. Mimo, że się rozglądałem, to i tak zaskoczyła mnie swoim pojawieniem się. Przywitaliśmy się uściskiem ręki. - Musimy coś zrobić, żebym wyleciała ze szkoły. Żebym nie poszła na studia.

6. Nie mam tutaj czego komentować - czysty idiotyzm. - Walczyłem w II Wojnie Światowej. Wszystkiemu winna mina przeciwpiechotna. Ostatnio trafiam na książki, których fabuła kręci się wokół zbrodni, a w książkach tych nagminnie występują chorzy psychicznie bohaterowie.

Potarłam się ręką po pupie, żeby sprawdzić, czy to, co mi na nią nakapało, było tym, czym myślałam. Nie myliłam się Jasiu kolejny raz się spuścił. Popatrzyłam na niego, a on zwiesił głowę z zażenowaniem. @ Zoxico : To, że straszę ludzi. Chociaż na odległość mi się jeszcze nie zdarzyło.

Zirytowany, jedną ręką odepchnąłem obydwie jej ręce, a drugą zaatakowałem niczym nie bronione teraz uda. Ma dłoń wsunęła się pomiędzy nie i ścisnęła mocno jedną z nóżek. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Jeśli masz ochotę na chwile relaksu i przyjemne spędzenie czasu w kulturalnym towarzystwie, to właśnie takie spotkanie mogę Ci zaproponować.

Ja sam jeszcze nie jestem na to gotowy i nie wiem, czy w ogóle będę. @ nunkun Chyba ktoś tu przeglada zapisz obrazek jako asd(coś tam dalej nie pamiętam). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajomy ten obrazek. Królewna Pipa z obrzydzeniem całuje noszącego koronę mężczyznę, który w efekcie zamienia się w dorodnego żabiego samca. Rozrechotani, idą nad staw, aby oddać się namiętnym uściskom. Czyli - zoologicznie rzecz ujmując - aby wejść w stan ampleksus.

Top