Seks spotkania

img

Na koniec lekcji wszyscy chłopcy byli już bardzo pobudzeni i myśleli tylko i wyłącznie seksie, ale minutę przed dzwonkiem Donata powiedziała coś, co nami wstrząsnęło: Na dodatek znowu założyła bluzkę z dekoltem i długą spódnicę aż do kostek, jednak nawet ta spódnica nie ujarzmiła naszego wielkiego podniecenia i chęci zobaczenia naszej nowej nauczycielki nago, poza tym spódnica miała rozcięcie z tyłu, zaczynało się u dołu a kończyło nad kolanami, co pozwalało nam momentami zobaczyć jej wspaniałe długie nogi. Kiedy nagle poczułem, że nie wytrzymam ani sekundy dłużej chciałem się odsunąć ale ona mocno przytrzymała mnie a gigantyczna porcja spermy trysnęła na jej buty.

Czułem jak jej szpilki wbijają mi się w plecy, lecz nie czułem już bólu, tylko czystą rozkosz. Mówiłeś, że zrobisz dla mnie wszystko, a ty już się poddajesz. Przecież to tak samo jest potrzebne do życia jak picie, jedzenie i oddychanie - odrzekła uśmiechając się do nas.

Nie chciałam nikomu opowiadać, co się tu stało, wstydziłam się bardzo i bałam, że jak się dowiedzą rodzice to mnie zbiją. Wyrywałam się, ale trzymali mnie mocno a dłoń Kamila sięgała już troszkę pod sukienkę masując moje uda. Agnieszka tak jak zapowiedziała położyła sie obok mnie..Pomyślałem sobie że głupio bym zrobił gdybym poszedł spać a to że dziwczyna pakuje mi sie do sypialni czymś świadczy.

Gdy chcemy poznać nową osobę piszemy dodajemy bezpłatne ogłoszenia towarzyskie, kiedy stracimy pracę lub pragniemy ją zmienić, szukamy ogłoszeń pracy, a jak stary samochód wymieniamy na nowy kierujemy się anonsami z dziedziny motoryzacji.

Strony podobne tematycznie:
  • Seks telefon Seks telefon
  • Śledząc jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów Śledząc jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów
  • W tej dziedzinie jestem mysle wyrafinowanym W tej dziedzinie jestem mysle wyrafinowanym
  • Nie nic dziękuję  rozglądałam się Nie nic dziękuję rozglądałam się
  • Zakładam drugie akwa W pierwszym 30L kupiłem Zakładam drugie akwa W pierwszym 30L kupiłem
Top